קינוחים של “שמו” בטיסות יונייטד איירליינס

קינוחים של “שמו” בטיסות יונייטד איירליינס
טיסה נעימה. יונייטד איירליינס
צילום: תמר מצפי

מיקי שמו ייצר שבע מנות אחרונות, עבור נוסעי מחלקת ה-BusinessFirst בטיסות לניו יורק ולסן פרנסיסקו

חברת התעופה יונייטד איירליינס תגיש מנות אחרונות של מיקי שמו, קונדיטור ראשי ומבעלי רשת “קונדיטוריית שמו”. מתברר ששמו ייצר שבע מנות אחרונות , עבור נוסעי מחלקת ה-BusinessFirst בקווים הישירים של יונייטד איירליינס לניו יורק ולסן פרנסיסקו והם יוגשו במהלך השנה, בסבבי עונות סתיו, חורף, אביב וקיץ.

טיסה נעימה. יונייטד איירליינס|צילום: תמר מצפי
טיסה נעימה. יונייטד איירליינס|צילום: תמר מצפי

יונייטד מקיימת בישראל קשרי עבודה קולינריים מאז שנת 2005 עם שפים-סלבריטאים, המייצגים סגנונות בישול שונים כדי לייצר תפריט גורמה איכותי רגיל וכשר (גלאט) ברמה גבוהה לנוסעי מחלקת ה- BusinessFirst של יונייטד הטסים בקו הדו-יומי בין תל אביב לנמל הבית של החברה בניו יורק – שדה התעופה ניוארק ליברטי ובקו היומי (החל מה-7 באוקטובר) לסן פרנסיסקו. זאת בנוסף לתפריט הרגיל פרי יצירתם של צוות השפים של יונייטד.

לדברי אבי פרידמן, מנכ”ל “יונייטד איירליינס” בישראל: “שותפות קולינרית זו הינה בת יותר מ-10 שנים והיא הטביעה את חותמה על רמת התפריטים הגבוהה מחד ועל ציפיותיהם של הנוסעים מאידך. האתגר שניצב בפנינו היה כיצד ליישב ציפיות אלה עם הרצון ליצור תפריט חדשני גם של מנות אחרונות, שהוא יותר מגביל ממסעדה”.

ראוי לצין כי יונייטד איירליינס ויונייטד אקספרס מפעילות בממוצע 4,500 טיסות ביום ל-339 נמלי תעופה על פני חמש יבשות. בשנת 2015, הפעילו יונייטד ויונייטד אקספרס יחד קרוב למיליון וחצי טיסות והובילו 140 מיליון נוסעים ליעדיהם.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *