16,000 צעירים יהודים יבקרו בישראל

16,000 צעירים יהודים יבקרו בישראל
אנו באנו ארצה. צעירים תגלית בנתב"ג
צילום: ארז עוזיר

מנכ”ל תגלית: “למרות המצב הביטחוני בארץ, מרגש יותר מתמיד, להביא לישראל עשרות אלפי צעירים יהודים שרבים מהם לא היו כאן מעולם”

אזהרת המסע לישראל שהוציא משרד הפנים האמריקני, משבר התיירות של ישראל, החרם על ישראל ופעילות ארגוני BDS והשפעותיו המתמשכות של צוק איתן על דעת הקהל העולמית, לא משפיעים על פרויקט תגלית שפותח היום את עונת החורף שבמסגרתה צפויה הגעת 16,000 משתתפים מרחבי העולם.
הצעירים יגיעו מ-21 מדינות ברחבי העולם ישתתפו בעונת החורף של פרויקט תגלית, במהלכה ייהנו בני ה-18-26 מסיור חינוכי וחוויתי בן 10 ימים ברחבי ישראל. הצעירים שיגיעו מארה”ב, קנדה, צרפת, רוסיה, אוקראינה, גרמניה, ברזיל, ארגנטינה, אוסטריה, אוסטרליה, איטליה, שווייץ, מקסיקו, ספרד, פנמה, בריטניה, ספרד, הודו, הולנד, הונגריה, דרום אפריקה ועוד יצטרפו ליותר מחצי מיליון צעירים יהודים שכבר הגיעו לישראל במסגרת תגלית.

אנו באנו ארצה. צעירים תגלית בנתב"ג|צילום: ארז עוזיר
אנו באנו ארצה. צעירים תגלית בנתב”ג|צילום: ארז עוזיר

גידי מרק, מנכ”ל תגלית: “למרות המצב הביטחוני בישראל, מרגש יותר מתמיד, להביא לישראל עשרות אלפי צעירים יהודים שרובם המכריע לא היו כאן מעולם. תגלית מהווה גורם התיירות הקבוצתית הנכנסת המוביל בישראל. דווקא בתקופה זו של ירידה משמעותית אני שמח שתגלית מצליחה להגדיל את מספרי המשתתפים בחורף זה למרות הירידה הכללית בתיירות הנכנסת. בוגרי תגלית מהווים כיום גורם מפתח בקמפוסים, בקהילות ובמקומות מושבם בעמידה איתנה למען ישראל ובהבאת עמדותיה לציבורי יעד אסטרטגיים בעולם כולו ובעיקר בארה”ב”.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *