עכו: הושק מחדש מיזם “משתה האבירים”

עכו: הושק מחדש מיזם “משתה האבירים”
סיור וטעימות. שר התיירות וראש עיריית עכו
צילומים: דוברות עיריית עכו

בעשור האחרון עברה העיר הצפונית שינוי דרמטי והמדינה השקיעה ביישוב כ-5 מיליארד שקל

סיור וטעימות. שר התיירות וראש עיריית עכו|צילומים: דוברות עיריית עכו
סיור וטעימות. שר התיירות וראש עיריית עכו|צילומים: דוברות עיריית עכו

במעמד שר התיירות יריב לוין, ראש העיר עכו שמעון לנקרי, תיירנים ואורחים רבים הושק בסוף השבוע שעבר מיזם “משתה אבירים” באולמות האבירים בעכו העתיקה. המיזם הכולל מופע תיאטרלי של שחקני המרכז לתיאטרון עכו מופעל על ידי החברה לפיתוח עכו העתיקה והוא יתקיים מדי יום שלישי וחמישי.
ראש העיר הציג בפני השר את התפתחותה של העיר עכו בשנים האחרונות וציין, כי בעשור האחרון עברה עכו שינוי דרמטי בכל התחומים והמדינה השקיעה בשנים אלה בעיר כ-5 מיליארד שקל.
במהלך הפגישה ביקש לנקרי מהשר לסייע בקידום פרויקטים תיירותיים, לרבות מתן תקציב לשיווק התיירותי בעיר, לתקצב את תחזוקת העיר העתיקה ולשקם את המרינה ולהעבירה לתחום אחריות העירייה.
השר התרשם עמוקות מניהולה של העיר ואמר, כי מדינת ישראל ניצבת כיום בפני אתגר משמעותי בתחום התיירות, וכי הם יעשו הכל על מנת למשוך תיירים למדינה. השר הוסיף, כי משרדו יקדם גם הקמת בתי מלון חדשים בעכו, דבר שיסייע בהשארת התיירים והמבקרים ללון בעכו ולא לחפש מקומות לינה בחיפה ובסביבתה.
מנכ”ל המשרד, אמיר הלוי ציין כי הוא רואה את עיריית עכו והחברה לפיתוח עכו העתיקה כחטיבה אחת, וכי הוא מצדד בבקשת ראש העיר לתקצב את השיווק התיירותי של העיר על ידי המשרד ולסייע בתחזוקת העיר העתיקה. “נושא הניקיון והתחזוקה של מקומות התיור הם הדברים בחשובים ביותר בעיני התייר”, הוסיף הלוי. לדבריו, קו השייט מחיפה לעכו, שנמצא בהליך מתקדם יסייע רבות לתיירות בעכו. בתום הפגישה יצאו השר וראש העיר לסיור ברחבי העיר.


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *