מסע חוצה ישראל בסגווי יוצא לדרך

מסע חוצה ישראל בסגווי יוצא לדרך
צילום:סגווי בשביל ישראל

אתגר ראשון מסוגו בעולם:”סגווי בִשביל ישראל” – מסע של 1,000 ק”מ ב- 14 יום מדן ועד אילת

שביל ישראל המיתולוגי ייחצה בפעם הראשונה בסגווי במסגרת “סגווי בִשביל ישראל”, מסע היסטורי על שביל ישראל מדן ועד אילת, ראשון מסוגו בעולם. במשך 14 יום, עשרות רוכבים יצטרפו למסע בניצוחו של הרוכב אייל כהן, שיהיה הראשון בעולם להשלים 1,000 ק”מ של רכיבה על סגווי שטח ב- 14 ימים בלבד, שיתפרשו על פני 14 נקודות ציון מדן ועד אילת.

|צילום:סגווי בשביל ישראל
|צילום:סגווי בשביל ישראל


הרוכב אייל כהן ישלים יותר מ- 1,000 קילומטרים של רכיבה באמצעות סגווי שטח, ואליו יתלוו רוכבים נוספים במספר נקודות במסע. המסע, פרי יוזמת Sego המתמחה בסיורי סגווי שטח בשיתוף עם UME היבואן הרשמי של Segway-Ninebot בישראל נולד מתוך ערכי ציונות ומהרצון לחבר אנשים שונים במסע אחד חוצה גבולות.

המסע יוזנק ב- 3/3 מתל דן שבצפון ויעבור דרך העליות התלולות שבנחל שניר, כל הדרך לבאר אורה שבחבל אילות ומשם לנקודת הסיום בכביש 90 באילת.

|צילום:סגווי בשביל ישראל
|צילום:סגווי בשביל ישראל


סגווי בִשביל ישראל ישלב בתוכו רוכבים בעלי צרכים מיוחדים, תחת המסר ששביל ישראל הוא של כולם – הסגווי מאפשר לכל אדם, בכל מגבלה, לצלוח את השביל.

לצורך כך, במהלך המסע יוקמו שני מתחמי פעילות, האחד בשיתוף עם עמותת “בית הלוחם”, שיכלול מסלול חווייתי של רכיבה בסגווי של 20 פצועי צה”ל אליהם יתלווה איתמר שנאפ קטוע הרגל באזור החוף והטיילת בנתניה, בנוכחות אח”מים ובכירים מהתעשייה. השני, במכתש רמון בשיתוף עם “שאנטי במדבר”, שם ירכבו כ- 20 בני נוער בסיכון.

האירוע יתקיים בחסותPrivate Bank HYPOSWISS, Segway-Ninebot מבית UME, Sego סיורי סגווי ו- Garmin ישראל.

|צילום:סגווי בשביל ישראל
|צילום:סגווי בשביל ישראל


את המסע ילווה צלם הטבע אודי גורן, הראשון שצילם את שביל ישראל ותיעד אותו בספר שביל ישראל, וכיהן בעבר גם כצלם של הנשיונל ג’יאוגרפיק. גורן יתעד את המסע בצילומי סטילס ווידאו, ואליו יתלוו רחפנים ומצלמות 360 מבית Garmin שיותקנו על קסדות הרוכבים ועל כלי הסגווי לתיעוד החוויה בזמן אמת. מיקומי הרכיבה ינווטו בזמן אמת באמצעות שעונים חכמים של נותנת החסות Garmin ישראל וישודרו בלייב באתר Segway-Ninebot.

לפרטים נוספים: נועה משה ללום, אייטם מדיה, 054-2588835, [email protected]


כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *