חמישה פטנטים לדתיים שיוצאים לחו”ל

חמישה פטנטים לדתיים שיוצאים לחו”ל
למשקל יש מחיר. מזוודת טיולים צילום: pixabay.com

מתברר שכמה דברים קטנים יכולים להקל על דתיים שמטיילים בחו”ל

כל מי שקצת קרוב למסורת, יודע שסיכת הראש של בנים דתיים מכונה “לדר-דוס”, כי חוץ מלהחזיק את הכיפה על הראש, היא מאפשרת גם לקלף תפוז, להבריג ברגים ועוד. ובכן, סטודנט לעיצוב מחולון בשם יעקב גולדברג לקח את זה צעד קדימה ומשווק בימים אלה את “clippa דור 2” שיכולה אפילו לפתוח פקקים של בקבוקים ולשמש מסור לשעת חירום

איך עושים קידוש בחו”ל? הפטנט שלי הוא לקנות ענבים ואשכרה לעשות מזה מיץ ענבים. פטנט נוסף הוא לשמור מפורים בקבוקי קטנים של מיץ ענבים, אבל חשוב לדעת שזה יכול לא רק להתפוצץ לכם במזוודה, אלא גם אסור להעביר משקאות בטיסות פנימיות באירופה ולכן אפשר גם לקנות בדיוטי פרי. מי שרוצים כוס קידוש הנה גאדג’ט גאוני וחביב – כוס קידוש מתקפלת.

אם אתם בחו”ל ולא יודעים לאיזה כיוון צריך להתפלל, יש לנו פטנט שיגיד לכם בדיוק מה לעשות. “I KOTEL” היא אפליקציה אותה יזם רב הכותל המערבי, הרב שמואל רבינוביץ שמראה לכם בדיוק איפה נמצא מקום המקדש בירושלים.

באתר הזה מוצאים בתי חב”ד בעולם, שם תוכלו לא רק למצוא תפילה בשבת, אלא גם אוכל כשר, הגם שבגלל ריבוי הישראלים בחו”ל, מרבית בתי חב”ד הממוקמים בערים הגדולות באירופה, דורשים כסף תמורת סעודות שבת. הנה אתר שמרכז את בתי חב”ד בעולם.

כולם יודעים שהטונה היא חברתו הטובה ביותר של שומר המצוות בחו”ל, למי שנמאס לסחוב שימורים מהארץ וגם מודע למגבלת המשקל שיש על מזוודות, חייב לדעת כי קל וכדאי לקחת נודלס, כי זה קל, משביע מאוד ורק צריך להוסיף מים חמים. אבל בשנים האחרונות נולד פטנט של ארוחות מוכנות שמחממים בצורה כימית. שתי החברות השולטות הן “שף הדרך” ו”מבושלת“.

למשקל יש מחיר. מזוודת טיולים צילום: pixabay.com
למשקל יש מחיר. מזוודת טיולים
צילום: pixabay.com

כתבות שתשמחו לקרוא

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *