חדש: אפליקציית “בשביל ישראל”

חדש: אפליקציית “בשביל ישראל”
שביל ישראל
צילום מתוך עמוד הפייסבוק של קבוצת שביל ישראל מקור לא ידוע

אפליקציה סלולרית חדשה פרי פיתוח של בוגר ‘הנדסאים באריאל’ מאפשרת תכנון טיול יעיל

ליאור בוינג’ו, סטודנט בן 26, בוגר המחלקה להנדסאי תוכנה ב’הנדסאים באריאל’, פיתח אפליקציה חדשה למטיילים, אשר תאפשר להם לתכנן את המסלול שלהם בשביל ישראל מא’ ועד ת’. ליאור טייל לאורך שביל ישראל, לפני שהחל את לימודיו במכללה הטכנולוגית ‘הנדסאים באריאל’, אשר בקמפוס אוניברסיטת אריאל. כמי שחווה את ההליכה בשביל ישראל, מכיר ליאור מקרוב את הצרכים שיש למטיילים בו. ליאור גם ידע על המחסור הקיים בשוק, באפליקציה יעילה ונוחה לטיול נכון ומהנה בשביל ישראל והחליט לקחת את המשימה לידיו.

וזמה. אפליקציית בשביל ישראל|צילום: יח"צ
וזמה. אפליקציית בשביל ישראל|צילום: יח”צ


האפליקציה מציגה אפשרויות מגוונות ובהן מקטעים שונים של המסלול, פרטים על כל המסלול, תמונות על כל מסלול. בנוסף, ניתן לצפות בחניונים, נקודות מים ומלאכי שביל לאורך המסלול.

האפליקציה מאפשרת “מעקב” אחר המטייל וקבלת התרעות על מיקומו בשביל, לטובת ההורים, בני משפחה וחברים מודאגים שמעוניינים לדעת על הגעת המטייל/ת לסוף המסלול. וכן לטובת קבוצת מטיילים שמעוניינת לקבל התרעות על מיקום שאר חברי הקבוצה במידה ומטייל מהקבוצה התעכב או מיהר ואיבד את הקבוצה.

האפליקציה הסלולרית מותאמת למכשירי אנדרואיד והיא זמינה להורדה כבר עכשיו.


כתבות שתשמחו לקרוא

2 תגובות

  1. ע

    כל הכבוד למפתח, הרגע הורדתי, הקיץ נגמר ואפשר לחזור לטיולים הרגליים. עדיין לא חקרתי את האפליקציה אבל אני מברך ומחזק את כל מי שקשור לפיתוחה ומקווה שימשיך לדאוג ככה לאלו שבאמת אוהבים את הארץ

    תגובה

הוסף תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *